2016-01-13 Šiaulių sporto gimnazijos teritorijoje iškilmingai įkasta kapsulė su laišku ateities kartoms– taip pradėta naujos sporto salės, kuri iškils stadiono vietoje, statyba. Po iškilmių vykusioje šventėje įteiktos stipendijos šešioms perspektyvioms sportininkėms:

Klaudijai Tvaronavičiūtei – III gimnazijos klasės mokinei, taekvondo  Europos čempionato suaugusiųjų grupės U21 trečiosios vietos laimėtojai (treneris R. Montvidas),

Kamilei Gaučiatei –  II gimnazijos klasės mokinei, moterų imtynių Pasaulio čempionato jaunių grupės keturioliktosios vietos laimėtojai ir Europos čempionato trečiosios vietos prizininkei (treneris A. Kaselis),

Auksei Rutkauskaitei – II gimnazijos klasės mokinei, moterų imtynių Pasaulio čempionato jaunių grupės penktosios vietos laimėtojai, Europos čempionato jaunių grupės keturioliktosios vietos laimėtojai (treneris A. Kaselis),

Kornelijai Zaicevaitei – III gimnazijos klasės mokinei, moterų imtynių Pasaulio čempionato jaunių grupės aštuntosios vietos laimėtojai, Europos čempionato jaunių grupės penktosios vietos laimėtojai (treneris A. Kaselis),

Viktorijai Vareikaitei (III gimnazijos klasė) ir Ramintai Morkūnaitei (Ia gimnazijos klasė) –akademinio irklavimo jaunių Europos čempionato devintosios vietos laimėtojoms (treneris A. Striška).

Stipendijų steigėjas – mokyklos mecenatas, Lietuvos imtynių federacijos garbės prezidentas, vienintelis Lietuvos imtynininkas, tapęs Pasaulio čempionu, Rimantas Bagdonas.