Šiaulių sporto gimnazija, Šiaulių universitetas ir Šiaulių miesto savivaldybės Švietimo centras 2016-11-24 organizavo respublikinę metodinę – praktinę mokytojų konferenciją ,,Individuali mokinių pažanga: sėkmės siekiai, pagalba, rezultatų panaudojimas“, skirtą mokinio individualios pažangos stebėjimo, kuris analizuojamas įvairiuose naujausiuose ugdymą reglamentuojančiuose dokumentuose, aktualijoms aptarti. Konferencijoje dalyvavo Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros, Šiaulių universiteto atstovai. Pranešimus skaitė mokytojai iš Kauno, Prienų, Panevėžio, Kelmės, Pakruojo, Šilalės, Šilutės, Radviliškio, Telšių, Šiaulių miesto ir rajono ugdymo įstaigų. Šiaulių universiteto bibliotekos konferencijų salėje vykęs renginys – puiki galimybė perimti įvairiuose Lietuvos regionuose sukauptą ir praktikoje taikomą patirtį.