GRUODIS – GERUMO MĖNUO

Didžiosios metų šventės – šv. Kalėdos ir Naujieji metai – kiekvieną užburia kilnumu ir šiltumu. Norisi plačiau šypsotis, tapti geresniais, dosnesniais, trumpam stabtelėti ir visus šalia esančius pralinksminti ne tik dovanomis, bet ir dėmesiu. Todėl Šiaulių sporto gimnazijoje gruodžio mėnuo tradiciškai skelbiamas gerumo mėnesiu. Šiemet gimnazistai ne tik dalyvavo Šiaulių miesto švietimo įstaigų organizuotoje akcijoje onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams ,,Laimės keksiukai“ bei socialinėje akcijoje ,,AŠ ir TU – tai MES“, bet kartu su Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos mokiniais organizavo adventinę šventę Šiaulių miesto specialiojo ugdymo centro vaikams, gruodžio 19 d. svečiavosi P. Avižonio regos centre, kur jaunieji sportininkai su regos centro auklėtiniais kartu sportavo, bendravo, dovanojo pačių pagamintus gerumo angelus. Gruodžio 21 d. gimnazijoje organizuotas nominacijų vakaras ,,Savosios žvaigždės ieškojimai“, kurio metu pagerbta 16 geriausių, pasaulyje aukštas prizines vietas iškovojusių sportininkų ir jų trenerių. Na, o baigiamasis gerumo mėnesio akcentas – sporto gimnazijos bendruomenės apsilankymas sutrikusio vystymosi kūdikių namuose. Norėtųsi, kad gerumas nesibaigtų su praeinančiomis šventėmis, o tęstųsi visus metus.