Klaipėda 2017.02.10-11

Šiaulių rinktinė , kurią sudarė Šiaulių sporto gimnazijos ir sporto mokyklos „Atžalynas“ auklėtinės laimėjo net 14 medalių Lietuvos jaunimo čempionate. Net  šešios Šiaulių sporto gimnazijos auklėtinės tapo Lietuvos jaunimo čempionėmis. Čempionatas  vyko Klaipėdoje ,Neptūno sporto salėje.

Čempionėmis pagal svorio kategorijas tapo:

Vestina Danisevičiūtė iki 44 kg. Gabija Dilytė iki 48 kg. Kamilė Šernauskaitė iki 51 kg. Viktorija Augustauskaitė iki  59 kg. Auksė Rutkauskaitė iki 67 kg ir Kamilė Gaučaitė iki 72 kg.

Antąsiais vietas laimėjo:  Emilija Sudarytė iki 48 kg. Laura Stanelytė iki 51 kg. Karolina Latožaitė iki 59 kg. Justina Čekavičiūtė iki 63 kg. Neringa Remeikaitė iki 67 kg.

Trečiąsiais vietas laimėjo: Samanta Pantelaitytė iki 48kg. Karolina Mušinskytė iki 55 kg. Kamilė Statkutė iki 59 kg.

Jau šį savaitgalį geriausios imtynininkės išvyksta į Tarptautinį turnyrą „Medvežonok“ kuris vyks  Minsko imtynių sporto rūmuose Baltarusijoje. Tuo metu  suagusiosios mūsų Olimpinės rinktinės narės Danutė Domikaitytė ir Giedrė Blekaitytė kovos „Grand prix“ klasės  tarptautiniame turnyre Klipano mieste kur kovos imtynių rinktinės iš viso pasaulio.