2017 m. vasario 25 d., šeštadienį, nuo 15 val. Žaliūkių malūnininko sodyboje (Architektų g. 73, Šiauliai), vyko tradicinė žiemos šventė – Užgavėnės. Užgavėnių šventėje po malūno sparnais dalyvavo ir Šiaulių sporto gimnazijos auklėtiniai. Jie kartu su persirengėliais šoko, dainavo, įvairių skonių blynų ragavo.

Šiemet pirmą kartą Užgavėnėse organizuoti „Baisiai gražios Morės” rinkimai, kuriuose dalyvavo net 16 Morių. Paradui pamėklę Morę ruošė ir Šiaulių sporto gimnazijos bendruomenė. Visos šventės metu susirinkusieji Žaliūkių malūnininko sodyboje galėjo apžiūrėti rinkimų dalyves ir balsuoti už labiausiai patikusią.

Po atkaklios Kanapinio ir Lašininio kovos buvo sudegintos ir visos šešiolika “Baisiai gražios Morės” rinkimų dalyvės. Šventės organizatoriai įsitikinę, kad sudeginus tiek Morių šalčiai ir žiema pasitrauks, nusinešdami kartu susikaupusias negandas ir blogį.