2017 m. vasario 22 d. Šiaulių sporto gimnazijos III klasės gimnazistė Viktorija Vareikaitė

tapo Lietuvos mokinių technologijų olimpiados ,,Mes – kūrybingi ir išmanūs“ miesto etapo nugalėtoja. Ją olimpiadai ruošė mokytoja Lina Galkutė. Šiaulių Lieporių gimnazijoje vykusiame konkurse visi dalyviai turėjo gaminti tūrinį objektą. Viktorija sukūrė ir pristatė sceninį drabužį iš drobės, metalo bei odos, kurį komisija pripažino geriausiu.

Gimnazistė yra ne tik modeliavimo fanatė, bet ir ekstremalaus sporto –moto kroso – mėgėja

bei perspektyvi akademinio irklavimo sporto šakos atstovė, 2016 m. Pasaulio, Europos, Lietuvos čempionatų dalyvė,akademinio irklavimo jaunių ir suaugusiųjų čempionatų, tarptautinių varžybų prizininkė. Dabar Viktorija rengiasi atstovauti Šiauliams Lietuvos mokinių technologijų olimpiadoje Kaune.