Kovo 10 d. Šiaulių sporto gimnazijos bendruomenė paminėjo 27-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo – 1990 metų kovo 11-osios – metines. Bendruomenė dalyvavo pilietinėje iniciatyvoje „GYVASIS TAUTOS ŽIEDAS“ bei drauge sugiedojo Lietuvos himną.

Šiaulių sporto gimnazijos mokiniai paminėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną – Kovo 11-ąją. Gimnazijos bendruomenė susirinko pasipuošę Lietuvos vėliavos spalvų akcentais ir prisijungė prie pilietinės akcijos „Gyvasis tautos žiedas“ sustodami į užrašą „I       LT“. Taip pat visi sugiedojo „Tautišką giesmę“.

Sporto gimnazijos auklėtiniai dalyvavo ir  Trispalvės žygyje  „Lietuva mūsų širdyse“. Žygio metu per Šiaulių centrinę Tilžės gatvę nusidriekė įspūdinga 400 metrų ilgio Trispalvė. Tūkstantinė moksleivių, studentų, karių, policininkų ir t.t. kolona prieš 11 val. pajudėjo nuo miesto pietiniame rajone esančios Signatarų alėjos. Prieš vidurdienį žygeiviai pasiekė Šiaulių centrinę Prisikėlimo aikštę. Žygeivius pasveikino miesto meras Artūras Visockas, Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis. Kylant vėliavoms šiauliečiai sugiedojo Tautišką giesmę.