Šiame turnyre jau tapusiame tradicija susirenka merinos iš Baltarusijos, Lenkijos ,Ukrainos,Estijos,Latvijos ,Rusijos ,Lietuvos ir šiemet išvydome Čekijos moterų imtynių mokyklos auklėtines.Beje čekė nugalėjo vienoje gausiausiai susirinkusių dalyvių svorio kategorijoje iki 56 kg kur kovojo 12 dalyvių. Viso varžybose kovojo  virš 80 jaunių amžiaus imtynininkių iki 17 metų. Lietuvaitėms namuose kovoti buvo net sunkiau, nes jaudulys buvo didesnis nei pasaulio čempionate ,paslaptį atskleidė viena Šiaulių sporto gimnazijos imtynininkių. Aplink daug atėjusių pamatyti varžybų darugų,mokytojų,klasės auklėtojų ,didelis burys mergaičių tėvų stebėjo turnyrą ,taigi suklysti  buvo nevalia. Pats turnyras pasižymėjo nauju formatu. Viso turnyro metu dalyvės buvo palaikomos muzikos fonu, atidarymą vainikavo grupės „Inkognito“ profesionalus pasirodymas, trumpas pasveikinimas be užsitęsenčių kalbų ir apdovanojimas po varžybų už pasiektas vietas puikiais medaliais ant kurio buvo matyti viskas ką norėta pabrėžti, apdovanotos geriausios trys turnyro imtynininkės. Jomis tapo Auksė Rutkauskaitė-Lietuva ,Anna Michalkova -Čekija ir Hanna Vorobjova-Baltarusija .O pagal svorio kategorijas čempionėmis tapo iki 38 kg Guoda Vilčauskaitė-Lietuva,iki 40kg.Gabija  Lukošiūtė -Lietuva,iki 43 kg.Vestina Danisevičiūtė,iki 46 kg.Viktorija Apolonik -Baltarusija,iki49 kg.Viktorija Varakina-Baltarusija,iki 52 kg.Hanna Vorobjova, iki 56kg.Anna Michalkova Čekija,iki 60 kg.Ineta Dantaitė-Lietuva,iki 65 kg. Auksė Rutkauskaitė, iki 70 kg. Kamilė Gaučaitė- Lietuva. Pasibaigus turnyrui nuo pirmadienio visą savaitę Šiauliuose vyks  tarptautinė mokomoji imtynių treniruočių stovykla kurią organizuoja Lietuvos imtynių federacija,Šiaulių sporto gimnazija,Šiaulių  sporto mokykla “ Atžalynas,bei asociacija „Saulės miesto atletikos klubas. Stovykloje treniruojasi  septyniasdešimt imtynininkių iš penkių šalių imtynininkės „Saulės mieste „viešės visą savaitę.