Laiškas mamai

 

Labas mama,

artėja Mamos diena, tad noriu pasinaudoti šia proga ir padėkoti Tau už viską. Visų pirma, už tai, jog man suteikei gyvybę, kad tavo prisilietimas leido pajusti šilumą bei meilę. Dėkoju Tau, jog augant Tu man suteikei reikiamų žinių apie mane supančią aplinką, išmokei skaityti, rašyti. Taip pat bėgant metams išmokei mane nepasiduoti sunkiais momentais, neklausyti aplinkinių reiškiamos kritikos, padėjai suprasti, kad kiekviena asmenybė yra skirtinga, kiekvienas turi savo nuomonę.

Visų antra, padrąsinai priimti sunkius sprendimus, kai būdavo sunku TU buvai šalia, kai aš sirgdavau, kad ir kaip būdavai pavargus,  man padėdavai pasveikti. Mieloji mano Mama, ačiū už tai, jog padėjai žengti pirmus mažučius žingsnius, padėjai man prabilti, manyje išugdei svarbias gyvenimo vertybes, suteikei žinių bei išmokei pažinti, ką reiškia meilė, džiaugsmas.

Svarbiausia, jog Tu bet kokiomis gyvenimo akimirkomis būdavai šalia. Ačiū tau, Mama, už viską ką dėl manęs esi padariusi! Ir tikiuosi, jog per Mamos dieną Tu praleisi pačias gražiausias bei nuostabiausias 24 valandas. Iki pasimatymo, mama.

Tave mylintis ir gerbiantis sūnus