INETA  DANTAITĖ- IMTYNIŲ SPORTE ŽINOMA KAIP „PANDA“ DĖL SAVO IŠSKIRTINĖS ŠYPSENOS IR PUIKIŲ CHARAKTERIO BRUOŽŲ,JI  UŽEMĖ PENKTĄ VIETĄ  EUROPOS IMTYNIŲ ČEMPIONATE

Europos moterų imtynių moksleivių čempionatas Belgradas,Serbija 2017.05.17-21

           Europos moksleivių imtynių čempionate ,Lietuvos moterų imtynių rinktinės pagrindą sudarė Šiaulių sporto gimnazijos auklėtinės. Net šešios Lietuvos  imtynininkės vyko į Serbiją, Belgrado miestą. Kuriame kovojo dėl senojo žemyno jaunųjų imtynininkių apdovanojimų. Geriausiai kovojo Ineta Dantaitė kuri savo meistriškumą ugdo Šiaulių sporto gimnazijoje pas trenerius Aivarą Kaselį ir Andrių Stočkų. Ineta  čempionate pasiekė pergalę prieš namų šeimininkę Serbijos rinktinės imtynininkę ir prieš Bulgarijos rinktinės sportininkę,dėl išėjimo į finalą nusileido Ukrainietei ,o dėl bronzos nepavyko įveikti Turkijos imtynių atstovės. Ineta Dantaitė užemė penktąją vietą tarp dvidešimties šalių sportininkių. Puikiai kovojo ir kitos mūsų imtynininkės,Laura Stanelytė užemė dešimtą vietą tarp 24 imtynininkių, Gabija Dilytė užėmė vienuoliktą vietą ji eliminavo Italijos rinktinės imtyninikę kuri buvo laikoma varžybų favorite jos svorio kategorijoje kovojo 21 imtynininkė,Kamilė Šernauskaitė užemė dvyliktą vietą tarp 21imtynininkės, na o mažiausioji mūsų  Vestina Danisevičiūtė įrodė ,kad Lietuvaitės gali susikauti ir su Rusijos rinktinės imtynininkėmis kaip lygus su lygiu,nors konkurencija ir atranka šioje šalyje lenkia mus šimta kartų.Vestina užemė 16 vietą tarp 20 imtynininkių.