SUSITIKIMAS SU JAV NACIONALINIO AKADEMINIŲ IR SPORTO ORGANIZACIJŲ KONSORCIUMO VYKDANČIĄJA DIREKTORE DELISE S. O‘MEALLY
2017-11- 13 Šiaulių sporto gimnazijoje organizuota paskaita paskaita ,,Universitetinės sporto stipendijos JAV“. Mokykloje svečiavosi ir apie sportinės karjeros bei mokymosi galimybes JAV vyresniųjų klasių mokiniams, treneriams, tėvams bei mokytojams pasakojo svečiai iš JAV ambasados, JAV Nacionalinio akademinių ir sporto organizacijų konsorciumo vykdančioji direktorė Delise S. O‘Meally. Viešnia ne tik pristatė JAV teikiamą finansavimą studijuojantiems sportininkams, bet ir ragino gimnazistus įveikti kultūrinius skirtumus, lavinti savo sportinius gebėjimus, išdrįsti išbandyti naujas patirtis JAV, pasidalino jau Amerikoje studijuojančių lietuvių sportininkų sėkmės istorijomis, sportinio prisistatymo kūrimo subtilybėmis bei priminė NCAA akademines taisykles.