Lapkričio 16 d. Šiaulių sporto gimnazijos mokiniai paminėjo Tarptautinę Tolerancijos dieną. Šiemet mokykla susitelkė ties istoriniais XX a. pavyzdžiais, susijusiais su netolerancija kitai tautai, religijai bei rasei, ir netolerancijos sukeltomis pasekmėmis bei pilietiškumo ir savanorystės idėjomis. Sveikiems, aktyviai sportuojantiems gimnazistams sudarytos galimybės pažinti kitokių šalia esančių žmonių kasdienybę: 7, 8, Ia gimnaz., I b gimnaz. klasių mokiniai aplankė Šiaulių aklųjų ir silpnaregių kombinatą, Šiaulių specialiojo ugdymo centrą, Šiaulių „Motinos Teresės namus“. II-IV klasių gimnazistams Šiaulių inkstų ligomis sergančiųjų draugijos „Atgaja“ pirmininkas E. Kalinaitis skaitė paskaitą apie donorystę. Donorystės idėjų įkvėpti kai kurie Šiaulių sporto gimnazijos mokytojai ryžosi tapti organų donorais. Taip pat mokyklos salėje visi norintys kviesti filmų iš Nepatogaus kino klasės peržiūrai bei refleksijai. Po pietų gimnazijos bendruomenė susivienijo bendrai kūrybinei veiklai – kūrė koliažą ,,Rankos sukuria – rankos sugriauna“.