2017-11-16 d. prisijungdami prie socialinių kompetencijų ugdymo (SKU) veiklos Šiaulių sporto gimnazijos mokiniai kartu su Šiaulių suaugusiųjų mokyklos atstovais lankėsi VšĮ „Motinos Teresės šeimų namuose“. Vizito metu kartu dalijomės maloniomis emocijomis, žiniomis apie įstaigų veiklas bei patirtimi. Savo patirtį sportininkai atskleidė mankštos metu, kuri ne tik sušildė, bet užmezgė ir tarpusavio ryšį, grįstą tolerancija, atjauta ir draugyste. Tuo tarpu Šiaulių suaugusiųjų mokyklos atstovai prisijungė ne tik mankštindamiesi, bet ir pravesdami aktyvius žaidimus į kuriuos aktyviai įsitraukė visi mokyklos dalyviai bendradarbiaudami su mažaisiais draugais. Galime pasidžiaugti, kad ši diena ne tik tolerantiškumo ugdymo, o naujų atradimų ir draugystės diena.

Vitalija Čėsnienė,

Edita Pupkevičiūtė – Kiguolė