Gražia tradicija Šiaulių sporto gimnazijoje tampa adventinio laikotarpio pradžią pažymėti bendromis veiklomis su Šiaulių specialiojo ugdymo centro ugdytiniais. Šįkart Šiaulių apskrities P. Višinskio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje surengta 7-8 klasių ir I-IV gimnazijos klasių mokinių bei Šiaulių specialiojo ugdymo centro auklėtinių kūrybinių darbų iš antrinių žaliavų paroda ,,Tausojame, kuriame, bendraujame“. Kaip pastebėjo parodą atidariusios Šiaulių specialiojo ugdymo centro direktorė Eglė Jankauskienė ir Šiaulių sporto gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Brigita Mažonavičienė, renginiu siekiama kurti pozityvias emocijas ir gerą nuotaiką. Puikus šių minčių patvirtinimas – gimnazistų ir specialiojo ugdymo centro auklėtinių darbai, kviečiantys nusišypsoti – atvirai, draugiškai ir iš visos širdies.