Imtynininkė  Viktorija Augustauskaitė  parsivežė  bronzos medalį  iš Grand klasės turnyro “ CHARNIJ BOR OPEN 2017″

Tarptautiniame imtynių „Charny bor Open”2017  turnyre, penkias kovas laimėjo ir tik vieną pralaimėjimą patyrė Šiaulių sporto gimnazijos imtynininkė Viktorija Augustauskaitė. Viktorija šiuose aukštą reitingą turinčiuose varžybose svorio kategorijoje iki  58 kg. ,suaugusiųjų grupėje  iškovojo bronzos medalį!  Puikiai kovojo bet medalių nepelnė Lietuvos imtynininkės tai: Auksė Rutkauskaitė 63 kg.,Gabija Dilytė 49 kg.Vestina Danisevičiūtė,46 kg.Kamilė Šernauskaitė 52 kg ,Kamilė Statkutė 65kg.,Kornelija Zaicevaitė 60 kg..Varžybose kovojo imtyninnkės iš  :      Prancūzijos,Vokietijos,Austrijos,Švedijos,Italijos,Vengrijos,Azerbaidžano,Latvijos, Estijos,Lenkijos,Čekijos,Kroatijos ir Lietuvos .