Šiame pašėlusiame bėgime, besibaigiant metams ir artėjant didžiausioms šventėms, 2017-12-04 Šiaulių sporto gimnazijos bendruomenė rinkosi į tradicinę adventinę popietę ir drauge su renginio svečiais – Jo Ekscelencija vyskupu Eugenijumi Bartuliu, Šiaulių specialiojo ugdymo centro auklėtiniais bei Šiaulių Sauliaus Sondeckio jauniausiais muzikantais – mokėsi vertinti ir branginti laukimo laiką – adventą, – kad galėtų dar daug ką nuveikti tobulindami save, augdami dvasia, sėdami aplink save meilę ir gėrį.

Pirmosios adventinės popietės metu, šviečiant žvakės ugnelei, prie mokyklai dovanotų knygų eglės skambėjo V. Mačernio eilės, akordeono muzika, džiugino Šiaulių specialiojo ugdymo centro vaikų šventinė programa ir nuoširdus, meilės ir rūpesčio artimajam kupinas Jo Ekscelencijos vyskupo žodis.