Kultūrinė, pažintinė, kūrybinė diena ,,Kalėdos pražysta gerumu“ Šiaulių sporto gimnazijoje – artėjančių mokinių atostogų ir didžiųjų metų švenčių – šv. Kalėdų ir Naujųjų Metų – ženklas. Todėl visos šios dienos edukacinės – kūrybinės veiklos buvo lydimos itin geros nuotaikos ir džiugių emocijų. Gruodžio 20 d. rytą mokiniai lankėsi ,,Ebru Art“ meno studijoje, kur susipažino su EBRU meno technika. Šios dienos popietę tradiciškai praleido su Šiaulių specialiojo raidos centro ir Šiaulių Petro Avižonio regos centro auklėtiniais, dalinosi kalėdine nuotaika, bendravimo džiaugsmu ir gimnazistų pagamintomis kalėdinėmis dovanomis. Na, o vakare visi skubėjo į renginį ,,Talentai‘2017“. Aštuonios sportininkų klasės parengė nuotaikingus pasirodymus, už kuriuos įteikti saldieji administracijos prizai. Taip pat apdovanoti ir geriausi metų sportininkai, mokiniai, pagalbininkai, tvarkingiausio kambario šeimininkai.

Kalėdinė gerumo savaitė baigta Šiaulių sporto gimnazijos mokytojų apsilankymu Šiaulių sutrikusios raidos kūdikių globos namuose.