„Talin Open 2018“ moterų imtynių turnyre ,velykų proga šeši įvairiaspalviai medaliai parvyko į Lietuvą ,Šiaulius.

Vienas didžiausių Europoje vykdomų imtynių turnyrų „Talin Open 2018“ Estijoje ,į kurį atvyksta virš dviejų tūkstančių imtynių sporto mylėtojų iš daugiau kaip dvidešimties pasaulio šalių. Lietuvai ,Šiauliams atstovavo Šiaulių sporto gimnazijos imtynininkės kurios skirtingose svorio ir amžiaus kategorijose laimėjo šešis medalius. Jaunimo grupėje nugalėtoja tapo Kornelija Zaicevaitė iki 62 kg. Sidabro medalį laimėjo Kamilė Gaučaitė iki 72 kg. Bronzos medalį laimėjo Viktorija Augustauskaitė iki 57 kg ir Auksė Rutkauskaitė iki 59 kg. Jaunių grupėje puikiai net po penkias kovas laimėjo Gabija Dilytė 49 kg ir Vestina Danisevičiūtė 46 kg. Sportininkes treniruoja treneriai A.Kaselis, A. Stočkus , T.Bokchan ir G.Stočkienė.