ŠIAULIŲ SPORTO GIMNAZIJOS AUKLĖTINIAI DALYVAVO TARPTAUTINĖJE  INŽINERINIŲ SPRENDIMŲ IR PROTOTIPŲ KŪRIMO STOVYKLOJE

Balandžio 11-13 dieną Šiaulių sporto gimnazijos IIb klasės mokinės: Ema Bružaitė, Judita Jakavičiūtė, Marija Statkonytė, Roberta Piekutė kartu su mokytojomis Sonata Karaškevičiūtė ir Sondra Kavaliauskienė dalyvavo Kauno technologijos universiteto įgyvendinamame tarptautinio projekto „Mentorystė jaunimo verslumo ugdymui“ inžinerinių sprendimų ir prototipų kūrimo stovykloje „Mentoring for youth entrepreneurship support”, kuri vyko Kaune. Stovykloje dalyvavo Kauno technologijų universiteto dėstytojai, inžinieriai ir projekto dalininkai, kurie teikė konsultacijas bei praktinę pagalbą prototipų gamybai bei parodos pristatymo pasiruošimui.

Šiaulių sporto gimnazijos auklėtiniai gimnaziją atstovavo pasivadinusi „JONVABALIS“ komanda ir Kaune vykusioje stovykloje tęsė pradėtus darbus. Pirmasis prototipas pradėtas kurti remiantis pagal vasario 23 dieną projekto konkurse „Futurama 2018 (BONUS LT-LV), kuris vyko „Daugavpils“ Latvijos universitete pristatytą maketą. Verslo idėjos tikslas sukurti unikalias tamsoje šviečiančios kojines, kurios padėtų išspręsti „nematomų“ sportininkų, bėgiojančių gatvėmis tamsiu paros metu, problemą.

Sekantis projekto etapas – balandžio 26 dieną, konkursas TECHNORAMA 2018 įvyks Kaune, čia komandos pristatys pagal verslo idėją numatytus ir suprojektuotus jau pagamintus prototipus.