Jau antrus metus iš eilės Šiaulių sporto, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų ir Telšių ,,Džiugo” gimnazijos Jaunimo solidarumo dieną vykdo bendrą projektą, kurio veiklose dalyvauja gimnazijų tarybų mokiniai. Tikslas – skatinti mokinių solidarumą, bendradarbiavimą, dalijimąsi gerąja patirtimi ir naujų idėjų generavimą.

Pernai metais Telšių ,,Džiugo“ gimnazistai svečiavosi Šiauliuose, šiemet balanžio 24 d. Jaunimo solidarumo dienos veiklos vyko Telšiuose. ,,Džiugo“ gimnazistai suorganizavo mums ekskursiją po Telšius, supažindino su svarbiausiais istoriniais faktais. Vėliau veiklos tęsėsi ,,Džiugo“ gimnazijoje.

Darbas virte virė. Mokiniai supažindino vieni kitus su savo savivalda, pristatė suorganizuotas veiklas, pasidalino ateities idėjomis. Jie kūrybingai leido laiką, žaidė žaidimus, šoko, aktyviai diskutavo.

Aptariant tolimesnį gimnazijų bendradarbiavimą, nuspręsta kitais metais Šiauliuose suorganizuoti dviejų dienų Jaunimo solidarumo forumą ir pakviesti prisijungti daugiau gimnazijų.