Šiauliai. 2018-05-30

Antrame ture dalyvavo: 

Panevėžio KKSC – Sargūno sporto gimnazija
Šiaulių sporto gimnazija-1
Šiaulių sporto gimnazija-2
Latvijos „Eleja/Transact Pro“
Plungės „Dorbė“
Vilniaus SM „Tauras-Geležinis vilkas“
Šiaulių “Klevas-Baltrex”

A Pogrupis

Komandos pavadinimas 1 2 3 Taškai Santykis Vieta
KKSC-Sargūno sp.gimnazija 7:7

2

24:0

3

5 31:7

+24

1
“Klevas-Baltrex” 7:7

2

23:7

3

5 30:14

+16

2
Šiaulių sporto gimnazija-2 0:24

1

7:23

1

2 7:47

-37

3

B Pogrupis

Komandos pavadinimas 1 2 3 4 Taškai Santykis Vieta
Šiaulių sporto gimnazja-2 51:0

3

24:7

3

47:14

3

9 122:24

+98

1
SM „Tauras-Geležinis vilkas 0:51

1

17:26

1

43:0

3

5 60:77

-17

3
„Eleja/Transact Pro“ 7:24

1

26:17

3

51:5

3

7 84:46

+38

2
„Dorbė“ 14:47

1

0:43

1

5:51

1

3 19:141

-121

4

PUSFINALIAI
Šiaulių “Klevas-Baltrex” – Šiaulių sporto gimnazija-1
5:29
„Eleja/Transact Pro“ – Panevėžio KKSC /Sargūno sporto gimnazija
19:12
Rungtynės dėl 5-7 vietų

Komandos pavadinimas 1 2 3 Taškai Santykis Vieta
Šiaulių sporto gimnazja-2 22:10

3

19:0

3

6 41:10

+31

5
SM „Tauras-Geležinis vilkas 10:22

1

43:0

3

4 53:22

-31

6
„Dorbė“ 0:19

1

0:43

1

2 0:62

-62

7

RUNGTYNĖS DĖL 3-4 VIETŲ
Šiaulių “Klevas-Baltrex” –  Panevėžio KKSC /Sargūno sporto gimnazija
26:5
RUNGTYNĖS DĖL 1-2 VIETŲ
Šiaulių sporto gimnazija-1 – „Eleja/Transact Pro“
27:7
II TURO TURNYRINĖ LENTELĖ

Vieta Komandos pavadinimas
1 Šiaulių sporto gimnazija-1
2 Latvijos „Eleja/Transact Pro“
3 Šiaulių “Klevas-Baltrex”
4 Panevėžio KKSC /Sargūno sporto gimnazija
5 Šiaulių sporto gimnazja-2
6 Vilniaus SM „Tauras-Geležinis vilkas“
7 Plungės „Dorbė“

GERIAUSI II TURO ŽAIDĖJAI

Vardas, pavardė Komandos pavadinimas
Martynas Ungurys Panevėžio KKSC – Sargūno sporto gimnazija
Arnas Mikulskis Šiaulių sporto gimnazija-1
Nedas Stankevičius Šiaulių sporto gimnazija-2
Rafaels Kunutis Latvijos „Eleja/Transact Pro“
Deividas Petreikis Plungės „Dorbė“
Paulius Kiljonas Vilniaus SM „Tauras-Geležinis vilkas“
Arnas Prielaidas Šiaulių “Klevas-Baltrex”

LIETUVOS  JAUNIMO REGBIO-7 ČEMPIONATO BENDRA TURNYRINĖ LENTELĖ
BENDRA TURNYRINĖ LENTELĖ

Komandos pavadinimas I turas

Plung

I turas

Plung

II turas

Šiaulia

II turas

Šiaulia

III tur.

Šiaulia

III

Šiaulia

Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Bendri taškai Bendra vieta
Šiaulių sporto gimnazija 1 14 1 14 28 1
PanevėKKSC /Sargūno sporto gimnazija 2 12 4 9 21 3
Latvijos „Eleja/Transact Pro“ 3 10 2 12 22 2
Vilniaus SM „Tauras-Geležinis vilkas 4 9 6 7 16 5-6
Šiaulių sporto gimnazija-2 5 8 5 8 16 5-6
Šiaulių “Klevas-Baltrex” 6 7 3 10 17 4
Plungės SRC-Dorbė 7 6 7 6 12 7

Vyr. teisėjas                                 Sigitas Kukulskis