Žagarės vyšnių festivalyje jau antrus metus iš eilės Šiaulių sporto gimnazija surengė dvejas varžybas: “2018 m. Žagarės vyšnių festivalio 60 m. sprintas Edmundo Tiesnesio taurei laimėti“ ir “Žagarės vyšnių festivalio krosas 2018 m.” Varžybose dalyvavo sportininkai iš visos Lietuvos. Puikiai pasirodė ir prizines vietas visose amžiaus grupėse užėmė varžybų šeimininkai – Šiaulių sporto gimnazijos sportininkai. Greičiausias 60 m. bėgime vaikinu tarpe buvo Šiaulietis, Europos jaunių čempionato dalyvis Dominykas Smetonis. Tarp merginų nenugalima buvo joniškietė Ugnė Aleknavičiūtė. Kroso varžybose greičiausi buvo: Vincas Jatulis, Auksė Linkutė, Laurynas Baliutavičius ir Europos Čempionato dalyvė Meda Repšytė bei Rokas Žukauskas ir Giedrė Strelkauskaitė. Jauniausiam dalyviui buvo 4 m., vyriausiam – 65 m. Išdalinta 12 medalių komplektų, federacijos taurės pirmų vietų nugalėtojams. Varžybose dalyvavo apie 100 dalyvių.