Š. m. spalio 19-21 d., Klaipėdoje vyko dvidešimtąjį kartą rengiamas tarptautinis imtynių turnyras „Mūsų Viltys“. Turnyre dalyvavo sportininkai iš Ukrainos, Baltarusijos, Rusijos, Latvijos, Estijos, Vokietijos,Suomijos, Lenkijos, Moldavijos bei iš Lietuvos miestų. Gerai šiose varžybose pasirodė Šiaulių sporto gimnazijos auklėtiniai. Svorio kategorijoje iki 65 kg. trečiąją vietą užemė Deividas Pečiulis (25 dalyviai), svorio kategorijoje iki 71 kg. sidabro medaliu pasipuošė VadimBabuškin (19 dalyvių), svorio kategorijoje iki 80 kg. taip pat sidabro medaliu apdovanotas Ugnius Simanauskis (22 dalyviai). Gvidas Jovaiša (svorio kategorija iki 60 kg., 33 dalyviai) pirmoje kovoje nugalėjo Latvijos atstovą, antroje – Ukrainos, tačiau trečioje kovoje turėjo pripažinti imtynininko iš Moldavijos pranašumą ir ant apdovanojimų pakylos nepakilo. Sportininkų treneris Renatas Dijokas.

Nuotraukoje iš kairės: Ugnius Simanauskis, Deividas Pečiulis, VadimBabuškin, treneris Renatas Dijokas.