Šiaulių sporto gimnazijoje vyko dorinio ugdymo savaitė, kurios metu buvo analizuojama, kokias pasekmes gali sukelti netolerancija, priešiškumas, nepakanta. Gimnazistai aptarė pavyzdžius susijusius su netolerancija kitai tautai, religijai ar rasei. Tolerancija – tai buvimo žmogumi būdų įvairovės supratimas, vertinimas ir gerbimas.

Šios savaitės tikslas – paminėti lapkričio 16-ąją, tarptautinę tolerancijos dieną. Ši pilietinė iniciatyva gimnazijoje jau tapo tradicija.

Šiais metais Tolerancijos dienos simbolis – RAKTAS. Visų klasių mokiniai kūrė plakatą, kurį sudaro daug įvairių raktelių, taip atskleidžiant skirtumų egzistavimą, juk mūsų mažoje šalyje gyvena daug skirtingų žmonių. Dominavo ryškios spalvos. Taip pat gimnazistai aprašė tolerancijos svarbą visuomenėje, ragino būti tolerantiškais bei neabejingais šiai iniciatyvai.