Šiaulių sporto gimnazijos moksleiviai lapkričio 20 d. dalyvavo patyriminio ugdymo (STEAM) veiklose. Šią diena mūsų mokyklos II b gimn. kl. mokiniai užbaigė vieną iš STEAM programų „Pažintis su išmaniąja inžinerija“. Mokiniams buvo suteiktos bazinės žinios ir praktiniai gebėjimai valdyti projektavimo ir dizaino programas SolidWorks ir CAD/CAM. Naudodami SolidWorks programą, mokymų dalyviai patys sukūrė 3D objektą. O naudodami CAD/CAM programinę įrangą, mokymų dalyviai kūrė brėžinį. Vėliau, pagal pasirinktą brėžinį, buvo atliekami frezavimo darbai, naudojant šiuolaikinį modernų frezavimo centrą HASS.

Moksleiviai išklausė trumpą įvadą apie robotų panaudojimo galimybės gamyboje. Suteikta galimybė iš arti susipažinti su šiuolaikiniais pramoniniais robotais. Moksleiviai iš arti stebėjo dviejų robotų celės darbą atliekant paletavimo ir suvirinimo procesus.