Vasario 15 d. gimnazijos aktų salėje vyko Šimtadienio šventė. Abiturientai tėveliams, artimiesiems, draugams ir mokytojams padovanojo spektaklį „Chebra“. Pasak pačių abiturientų, tai – spektaklis apie juos pačius, apie jų pačių pergyventas baimes, apie pyktį, pavydą, meilę… Jaunųjų aktorių vaidyba, šokiai ir dainos nepaliko abejingų. Na, o III gimnazijos klasės mokiniai savo sveikinimais priminė, jog abiturientams gimnazijoje liko 100 laukimo, svajonių, tikėjimo ir nerimo dienų. Jie šventės kaltininkams vedė ,,Dvyliktokams gĖda“ apdovanojimus, įteikė pusatestačius bei saldžią dovaną. Nuskambėjo finalinė abiturientų daina. Šventė  baigėsi, bet salėje dar ilgai netilo linksmas šurmulys. Dar 100 mokyklinio gyvenimo dienų!