Kovo 14 d. Šiaulių sporto gimnazijoje vyko susitikimas su Šiaulių Universiteto studentais, kurie yra atvykę mokytis pagal Erasmus+ mainų programą. Studentai yra atvykę iš Pietų Korėjos (Čungbuko valstybinis universitetas, Katalikiškas Korėjos universitetas), Čekijos (Hradec Kralove universitetas) ir Turkijos (Mustafa Kemal universitetas). Šiaulių sporto gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Brigita Mažonavičienė drauge su III gimn. kl. mokiniu Lorenu Stoškevičiumi svečiams pristatė gimnaziją, ugdomąją bei sportinę veiklą. Su studentais buvo dalijamasi patirtimi apie dalyvavimą Erasmus+ projektuose, vyko diskusija apie mokymosi galimybes užsienyje, sportą, Šiaulių miestą. Svečiams įspūdį padarė naujoji sporto salė bei įvairių sporto šakų vykstančios treniruotės.