Kovo 12 – balandžio 12 dienomis Šiaulių miesto mokyklose vyko intensyvaus veiklinimo mėnuo. Mokiniai galėjo susipažinti su norima profesija. Šiaulių sporto gimnazijos gimnazistai „pasimatavo“ pardavimo vadybininko, pradinių klasių, kūno kultūros mokytojo, maketuotojo – dizainerio, teisėjo padėjėjo, turizmo renginių – švenčių organizatoriaus, suvirintojo, operatoriaus (žvejybinių tralų, varžų gamintojas) , mechanikos inžinieriaus, plaukimo trenerio, ugniagesio profesijas. Norime padėkoti už suteiktą galimybę: UAB „Reklamos diktatorius“, Šiaulių centro pradinei mokyklai, TŪB „Printė“, VŠĮ Šiaulių turizmo informacijos centrui, Šiaulių apylinkės teismui, UAB „ROL Lithuania“, UAB „Vonin Lithuania“, UAB „Baltic vairas“, Šiaulių sanatorinei mokyklai, Šiaulių apskrities priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai.

0 Komentarų (-as)

Komentuoti

Norite prisijungti prie diskusijos?
Dalinkites savo nuomone laisvai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *