Saulėtą 2019 m. gegužės 23 d. rytą gimnazijoje jautėsi džiugi ir šventinė nuotaika. Būtent šią dieną įvyko Šiaulių sporto gimnazijos IV (48) abiturientų laidos paskutinio skambučio šventė. Gimnazijos trečiokai tiek šventės išvakarėse, tiek ryte repetavo savo sveikinimo žodžius, kartu su mokytojais puošė gimnazijos koridorius bei klases. Šventė prasidėjo gimnazijos kieme, kur mokiniai, mokytojai ir tėvai džiaugsmingai pasitiko išpuoštais automobiliais atvykstančius, linksmai nusiteikusius abiturientus. Plojimais abiturientai nužingsniavo į paskutinę pamoką. Po jos visa bendruomenė rinkosi į aktų salę, kurioje gražius žodžius abiturientams tarė ir sveikino direktorė Irma Abromaitienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, tėvai. Atsidėkodami už pačius gražiausius metus gimnazijoje, abiturientai taip pat paruošė sveikinimą, dainą gimnazijos bendruomenei ir įteikė prisiminimo dovanėles. Visa gimnazijos bendruomenė linki abiturientams svajonių išsipildymo ir kuo geriausios kloties renkantis savo ateities kelią.