Rugsėjo 2 d. Šiaulių sporto gimnazija Mokslo ir žinių dienos šventę pažymėjo gimnazijos kieme. Į šventę susirinko mokytojai, treneriai, tėvai. Šventę bendruomenės pasveikinimu pradėjo gimnazijos direktorės pavaduotoja ugdymui I. Kneižienė. Su Mokslo ir žinių diena pasveikino Gimnazijos tarybos pirmininkas Eugenijus Markulis. Gimnazijos bendradarbiavimu pasidžiaugė ir padėką įteikė Šiaulių inkstų ligomis sergančiųjų draugijos „Atgaja“ pirmininkas Egidijus Kalinaitis. Ketvirtokai gimnazistai, sutinkantys paskutinį rugsėjį, palinkėjimus išsakė mokytojams, treneriams ir jaunesniems gimnazistams. Buvo pagerbti sportininkai ir jų treneriai aukštus sportinius laimėjimus pasiekę vasarą. Šventinę nuotaiką padėjo kurti dainininkė Jūratė Malinauskaitė bei šventės vedėjai gimnazistai Emilija ir Paulius. Sėkmingų naujų mokslo metų!