Penktadienio dieną 9 Šiaulių sporto gimnazijos olimpinės pamainos atletai praleido Lietuvos tautinio olimpinio komiteto organizuojamame seminare, kuriuos sveikinimo žodžiu pradėjo LTOK prezidente Daina Gudzinevičiūtė, o mokymus vedė viešųjų ryšių prezidentė bei sertifikuota ,,Athlete365 Career+,, programos lektorė Vaida Mačianskienė ir profesionali lektorė Nadežda Doroninos Koltan. Sportininkai įgijo žinių apie TOK ir LTOK struktūrą, veiklas, iniciatyvas bei partnerius. Sužinojo antros karjeros perspektyvas, svarbą ir praktines galimybes, žinias apibendrino savo patirtimi apie sportininko ir verslininko karjerų derinimą, darbą, šeimą pasidalinęs profesionalus irkluotojas ir verslininkas Mindaugas Griškonis, kuris taip pat papasakojo apie tai kokių kompetencijų ir įgūdžių duoda sportas, kaip jie gali padėti antrojoje karjeroje, kokių darbuotojų ieško šiuolaikinis darbdavys. Gimnazistai praktiškai išmėgino metodus padedančius save pažinti ir ugdytis verslumo įgūdžius, kompetencijas. Mokymų pabaigoje tvirtai išsakė norą ateityje dalyvauti kuo daugiau panašių seminarų įvairiomis temomis, kurie padeda pažinti save ir kurti šviesius ateities planus #Šiaulių sporto gimnazija #Athlete365 #Athlete365Career+ #Karjera+ #LTOK #LTeam #IOC #LTOKmokymai