Mokslo ir žinių dienos šventė Šiaulių sporto gimnazijoje dėl COVID-19 viruso pasitikta šiek tiek kitaip nei įprasta. Šventė vyko keliose erdvėse. Mokytojai, treneriai, tėveliai bei 8 ir IV klasių gimnazistai rinkosi į naująją sporto salę. I-III gimnazijos klasių mokiniams šventines klasės valandėles vedė klasių auklėtojai kabinetuose. Renginio metu visi dėvėjo kaukes bei laikėsi saugaus atstumo. Tačiau tai nesutrukdė džiaugtis švente. Mokslo ir Žinių šventė pradėta tradiciškai giedant himną. Šventę bendruomenės pasveikinimu tęsė direktorė Irma Abromaitienė. Ji linkėjo būti sveikiems, siekti savo tikslų, supratingumo. Ketvirtokai gimnazistai, sutinkantys paskutinį rugsėjį, palinkėjimus išsakė mokytojams, treneriams ir jaunesniems gimnazistams. Šventinę nuotaiką padėjo kurti dainininkė Jūratė Malinauskaitė bei šventės vedėjai gimnazistai Emilija ir Deividas. Prasmingų mokslo metų!