Šiaulių sporto gimnazijos II-okai netradicinę dieną leido Telefonijos muziejuje, kur dalyvavo „Senojoje Šiaulių m. iždinėje: nuo ostrublio iki euro“ ir „Debesų telefonija“ edukaciniuose užsiėmimuose.

                      Mokiniai sužinojo apie buvusią Šiaulių miesto iždinę, jos istorinius aspektus bei susipažino su svarbiausiais Lietuvos istorinės raidos etapais, kurie atsispindėjo senoviniuose piniguose. Edukacijos metu praplėtė žinias apie telefonų atsiradimo istoriją, pamatė dar nematytus modelius  nuo pačių seniausių iki pačių didžiausių, nuo pačių sunkiausių iki pačių mažiausių. Senosiose telefonų knygose pagal gyvenamąjį adresą galėjo surasti savo tėvų vaikystės ir giminaičių buvusius telefonų numerius. Pagilino žinias verslumo, finansinio raštingumo, antikorupcinio ugdymo, istorijos ir informacinių technologijų srityse.