Šiaulių sporto gimnazija bendradarbiauja

• 2015 m. su Kūno kultūros ir sporto departamentu.
  • 2014 m. su Všį Šiaulių krepšinio akademija „Saulė“, siekiant nustatyti šalių glaudaus bendradarbiavimo gaires; kryptingai siekti bendrų tikslų ir uždavinių įgyvendinimo.
  • 2014 m. su Šiaulių teniso mokykla, siekiant glaudaus bendradarbiavimo tarpusavyje, derinant sporto bazių, inventoriaus naudojimo, Mokyklos auklėtinių išvykų ir kitus klausimus.
  • 2014 m. su Šiaulių sporto mokykla „Atžalynas“, kryptingai siekti bendrų tikslų ir uždavinių įgyvendinimo.
  • 2014 m. su Šiaulių sporto mokykla „Dubysa“, kryptingai siekiant nustatyti šalių glaudaus bendradarbiavimo gaires.
  • 2014 m. su Šiaulių sporto mokykla „Klevas“, kryptingai siekti nustatyti šalių glaudaus bendradarbiavimo gaires; kryptingai siekti bendrų tikslų ir uždavinių įgyvendinimo.
  • 2014 m. su Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centru, siekiant nustatyti šalių glaudaus bendradarbiavimo gaires.
  • 2014 m. su biudžetine įstaigaŠiaulių futbolo akademija“, siekiant glaudaus bendradarbiavimo, tarpusavyje derinant sporto bazių, inventoriaus naudojimo, Mokyklos auklėtinių išvykų ir kitus klausimus.
  • 2014 m. su Šiaulių rankinio klubu „Salve“, siekiant užtikrinti komandos „SM Dubysa – ŠSVM) dalyvavimą 2014-2015 m.m. Lietuvos rankinio moterų lygos čempionate ir kt. varžybose.