Jau tradiciniu tapęs projektas ,, Aktyvus, sveikas, laimingas“. Renginį organizuoti kasmet padeda gimnazijos partneriai – Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnai, Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Pagėgių pasienio rinktinės Šiaulių pasienio užkardos darbuotojai.

Šiandien renginys prasidėjo dviem pokalbiais – diskusijomis apie žalingų įpročių poveikį žmogaus organizmui, gyvenimo būdui .Mintimis apie tai su mokiniais dalijosi Šiaulių krepšinio klubo BC Šiauliai-7bet žaidėjas Jon Elmore  bei Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnas Donatas Verkys.

Po diskusijų gimnazistai kartu su mokiniais iš Juventos, Medelyno progimnazijos bei mažaisiais draugais iš Žiburėlio lopšelio – darželio kartu sportavo, išbandė girtumą imituojančius akinius, stebėjo pasieniečio kinologo paruoštą programą, susipažino su pasieniečio ir policininko profesija ir amunicija. O po tokios aktyvios veiklos skanavo pasieniečio košės.