Kovo 20 dieną minima Pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Šią dieną diskutuojama aplinkosauginėmis temomis ir raginama priimti palankius aplinkai sprendimus. Tai diena, kai kalbama apie mūsų planetai iškilusius pavojus, visuomenės darnios raidos būtinybę, kad mūsų veikla žydinčioje planetoje nebūtų nukreipta tik beatodairiškam mūsų pačių gerovės ir patogumo kūrimui, negalvojant apie ateities kartas. Kovo 20 dieną gimnazistai dalyvavo Prisikėlimo aikštėje vykusiame Pasaulinei žemės dienai paminėti skirtame renginyje. Stebėjo šiukšlinimo sukeliamą žalą atskleidžiantį performansą, mokomąją pamokėlę apie rūšiavimo svarbą, iškilmingą Žemės vėliavos pakėlimo ceremoniją. 7 klasės mokiniai lankėsi Jaunųjų gamtininkų stotyje, I ir II gimn. klasių gimnazistai dalyvavo Vainagių girininkijoje organizuotoje praktinėje veikloje ,,Pažink medį“, taip pat oragnizuotos ir kūrybinės dirbtuvės ,,Tausoju Žemę“.