Net keturias licencijas į Europos žaidynes iškovojo moterų imtynių stiliaus imtynininkės, dvi licencijos atiteko  graikų-romėnų imtynių sportininkams ir vieną laisvųjų imtynių atstovui.  Moterų imtynių rinktinė jau išvykusi į  Minską kur ruošiasi  vienam atsakingiausių šių metų startui. Atletės Europos žaidynėms ruošiasi  Olimpinėje bazėje, kartu su Baltarusijos,Azerbaidžano,Moldavijos,Kazakstano,Indijos nacionalinėmis rinktinėmis. Šių šalių sparingo partnerės vienos geriausių pasaulyje tarp kurių ne viena Olimpinių žaidynių medalininkė,pasaulio bei Europos čempionė. Lietuvai  šiame prestižiniame renginyje atstovaus  daukartinė Europos ir pasaulio medalininkė Danutė Domikaitytė sv.kat. iki 68 kg. Kita Lietuvos imtynininkė Pasaulio ir Europos bronzos medalių laimėtoja Kamilė Gaučaitė sv.kat. iki 76 kg. Trečioji Europos U23 čempionato penktos vietos laimėtoja Kornelija Zaicevaitė sv.kat iki 62 kg. ir Europos jaunimo imtynių čempionato penktosios vietos laimėtoja Auksė Rutkauskaitė sv.kat. iki 57 kg. Visos merginos licencijų savininkėmis tapo 2019 metų Europos imtynių čempionate Bucharešte. Visos merginos yra  Šiaulių sporto gimnazijos bei  sporto centro “Atžalynas” auklėtinės. Danutė ir Kornelija studijuoja Šiaulių universitete. Taigi merginos  atstovaus ne tik savo mokyklas,universitetą,miestą bet žinoma atstovaus Lietuvos Respubliką ,kovodamos aukščiausio lygio Europos žaidynėse. Merginas treniruoja LR imtynių rinktinės treneriai Aivaras Kaselis ,Andrius Stočkus,Tatsiana Bokhan ,visi treneriai kartu dalyvauja visuose parengimo etapuose ir asistuos sportininkes Europos žaidynėse MINSKAS 2019,varžybos vyks Minsko sporto rūmuose. Visa LR moterų imtynių rinktinė  žaidynių proga pakviesta  minint Valstybės(Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną)LR  ambasadoriaus Andriaus Puloko ir LTOK prezidentės Dainos Gudzinevičiūtės į  šventinį minėjimą Minske . Imtynių rinktinė turės  ne tik varžytis bet ir dalyvauti ne viename oficialiame  susitikime su  žaidynėse dalyvausiančiomis kitų šalių delegacijomis. Žaidynėse akreditavosi virš keturių tūtstančių sportininkų.