Rugsėjo 23 dieną 8 klasių ir I-II gimn. klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje „Miško brolių takais“. Į gimnaziją atvyko uniformuotas, ginkluotas, su pilna partizaniška manta, edukatorius Aurimas. Jis gimnazistams papasakojo apie laisvės kovų atminimo svarbą, laisvės kovotojus. Charizmatiškas edukatorius Aurimas dalijosi pasakojimais surinktais iš amžininkų prisiminimų, fotografijų albumų, buvo galima realiai pamatyti autentiškus to laikmečio daiktus: žibalinę lempą,  ginklus, spausdinimo mašinėlę ir kitus buities reikmenis. Mokiniai išgirdo pasakojimus apie partizaniškų slapyvardžių tradiciją, poeziją, skiriamuosius ženklus, skaitė partizanų priesaiką, dienoraštį. Gimnazistų atminty išliks gyva, įdomi istorijos pamoka.