Dalinamės keliomis Lions Quest „Raktas į sėkmę“ projektinės veiklos „Arbatos puodelis kūnui ir sielai“ akimirkomis. Projektą organizuoja ir vykdo II klasės mokiniai. I-ieji idėjos generavimo, veiklų planavimo darbai buvo įgyvendinti 2021 m. vasario – kovo mėnesiais, II-ieji  Lietuviškų arbatų, žolelių sėjimas į indelius, auginimas ir jų priežiūra vyko balandžio – gegužės, mėnesiais, III etapas, arbatžolių perkėlimas į dirvą, darželio formavimo darbai, įgyvendinti birželio mėnesį. Toliau augalų priežiūra rūpinsis ir veiklas vykdys II klasės mokiniai kartu su prie projekto prisijungusiais ir veiklas perėmusiais auklėtojos Kristinos Rimšienės Ib gimnazijos klasės mokiniais. Pirmuoju arbatos puodeliu pasidalinti planuojama rugsėjo mėnesį.

Projekto tikslas  – dalintis savo pačių užaugintos arbatos puodeliu su gimnazijos bendruomene ir jos svečiais siekiant bendrystės. Projekto veiklų metu mokiniai ugdosi tokias savybes kaip pasitikėjimas savimi, savireguliacija, atsakomybė, saviugda, tobulina bendravimo įgūdžius, tarpusavio pagarba, ugdomi bendradarbiavimo ir komandinio darbo kompetencijas ir kt., taip pat mokiniai labiau įsitrauks į socialines veiklas bei atsiskleis kūrybiniai gebėjimai.