Šį rugsėjį į Šiaulių sporto gimnaziją siekti mokslo ir sporto aukštumų sugužėjo daugiau nei 60 naujų mokinių. Rugsėjo 30 d. įvyko netradicinės naujokų krikštynos – ekskursija po Šiaulių miestą vėlai vakare. Pažintiniais Šiaulių miesto takais mokinius lydėjo gidas E. Kalinaitis ir ramus rudeniškas lietus.

Ekskursija, prasidėjusi prie Šiaulių šv. PETRO IR Pauliaus katedros, kulminaciją pasiekė prie šiauliečių pamėgtos geležinės Lapės. Čia naujokus, sėkmingai įsiliejusius į gimnazijos bendruomenę, pasveikino gimnazijos direktorius A. Stočkus. Gimnazistai prisiekė visur ir visada garbingai elgtis ir gimnaziją minėti tik geru žodžiu. Po priesaikos visi linksmai nusiteikę šildėsi karšta arbata ir mėgavosi saldumynais.