Šiaulių sporto gimnazijos mokiniai 2021 lapkričio 16 d. prisijungė prie Tolerancijos dienos minėjimo. Ši diena minima daugelyje demokratinių valstybių jau nuo 1995 m., kai  UNESCO šią dieną paskelbė Tarptautine tolerancijos diena. Tolerancijos dienos minėjimas yra laikomas pilietine iniciatyva, kuri siekia, kad mokiniai išsiaiškintų, išanalizuotų žodžio Tolerancija reikšmę, aptartų visuomenės apraiškas – kokius pastebi tolerancijos/netolerancijos pavyzdžius, situacijas viešoje vietoje; kartu veiktų – gamintų, rašytų, pieštų.

Dorinio ugdymo pamokų metu mokiniai ne tik rašė, bet ir analizavo, aptarė vaizdo medžiagą, kurioje buvo galima įžvelgti tolerancijos svarbą ir reikšmę kiekvienam žmogui, nes kiekvienas yra skirtingas ir tuo pačiu reikšmingas, kuriam reikalingas supratimas, priėmimas ir palaikymas.

Dorinio ugdymo mokytoja

Vitalija Čėsnienė