Kovo 2 d. Šiaulių sporto gimnazijoje vyko ugdymo karjeros diena „Karjera – Tavo ateitis“. Visi mokiniai dalyvavo įvairiose veiklose, piešė savo svajonių profesiją. Mokykloje buvo atvykę kariuomenės atstovai  vyr. srž. Vytautas Juknevičius, štabo srž. Osvaldas Sinušas, grandinis Arūnas Navickis, kurie supažindino su kario profesija, amunicija, ginklais.  II gimn. kl. mokiniai dalyvavo profesinio informavimo užsiėmime su Šiaulių jaunimo užimtumo skyriaus konsultante Kristina Jonaitiene, lektorės Raimondos Tamoševičienės paskaitoje „Viešo kalbėjimo iššūkiai”. Vyresnieji mokiniai nuotoliniu būdu dalyvavo Europass CV paskaitoje, mokėsi pagrindinių žingsnių, kaip sukurti CV. Na, o jaunesnieji mokiniai virtualiai susipažino su Šiaulių profesinio rengimo centru ir jo studijų programomis. Šiaulių valstybinės kolegijos sveikatos fakulteto atstovai supažindino su kineziterapiauto profesija.