Vykdant Erasmus+ strateginės partnerystės projektą kartu su Danija, Portugalija bei Ispanija „Intercultural Volunteer Teenagers’ Awareness“ („Būk savanoriu – pakeisk pasaulį!“) 2022 m. kovo 21 d. toliau puoselėjamos savanorystės idėjos…

Šiaulių sporto gimnazijos mokiniai kartu su atstovais iš Šiaulių suaugusiųjų mokyklos lankė ir organizavo popietę ugdytiniams Teresės šeimų namuose. Vizito metu netrūko gerų emocijų, smagių iššūkių, naujų patirčių ir juoko!

Popietės ,,Mano spalvoti marškinėliai“ metu mokiniai išbandė ir pritaikė marškinėlių piešimo technikas, noriai padėjo mažiesiems, dalinosi idėjomis ir mintimis. Pirmiausia piešinys buvo sukurtas ant maketų, o tada perkeltas ant tikrųjų marškinėlių, kuriais bus galima džiaugtis jau atšilus orams. Kadangi veikloje aktyviai veikė skirtingo amžiaus ir gebėjimų dalyviai – vieniems prireikė pagalbos, kitiems –  patarimo, o dar tretiems – palaikymo. Buvo svarbu ne tik atlikti užduotį, bet ir padėti kitam, prireikus paklausti ir pasidžiaugti pačiu procesu, ne tik rezultatu.

Ši veikla mokinius išmokė, kad betarpiškas bendravimas ir pagalba kitam yra itin reikšmingi, nes savanorystė – keičia, puoselėja ir kuria! Tik patys renkamės, kokį pasaulį sukursime! O šiandien tokia veikla mes kuriame abipusio palaikymo ir supratimo pasaulį, kuriame visi veikiame ir galime padėti!