Jau penktus metus iš eilės Šiaulių sporto,  Sauliaus Sondeckio menų ir Telšių „Džiugo“ gimnazijų mokinių aktyvas susiburia bendroms veikloms –  paminėti  Jaunimo solidarumo dienos.

Šį kartą gegužės 4 – ąją renginys vyko Šiaulių sporto gimnazijoje. Šio susitikimo tikslas buvo formuoti mokinių nuostatas ir vertybes, stiprinančias jauno žmogaus  pozityvų ir konstruktyvų santykį į savanorystę. Lietuvos Raudonojo kryžiaus Šiaulių skyriaus savanoriai pasidalino gerąja savanorystės patirtimi Raudonajame kryžiuje. Susitikimo metu vyko ir pirmosios pagalbos mokymai, kuriuos organizavo Lietuvos Raudonojo kryžiaus pirmos pagalbos instruktorius Egidijus Kalinaitis. Gimnazijų atstovai išradingai ir smagiai pristatė savo gimnazijų  savanorystės veiklas.

Šiaulių sporto gimnazijoje yra vykdomas Erasmus+ strateginės partnerystės projektas: „Būk savanoriu-pakeisk pasaulį!“. Gimnazijos svečiams  buvo pristatytas projektas bei jo metu vykdomos veiklos.

5-erių metų  bendradarbiavimo tarp gimnazijų sukaktis paminėta  šventiniu fejerverku ir tortu. O Sauliaus Sondeckio  menų gimnazijos mušamųjų ansamblis, vadovaujamas mokytojo Aurimo Povilaičio, visus užbūrė muzikos ritmais.

Pasisėmę patirties, sužinoję  naujų dalykų apie savanorystę, visi išvykome į ekskursiją  po Šiaulius.

Džiugu, kad  stiprėja  mūsų  bičiulystė ir noras pažinti vis ką nors nauja. Kitais metais mūsų laukia susitikimas Telšiuose.