Šiaulių sporto gimnazijos sportininkai kartu su treneriu Aivara Kaseliu birželio 1-osios Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga svečiavosi Šiaulių Zoknių progimnazijoje.

Ši diena kvietė susiburti visus ir pamąstyti, kuo svarbios vaikų  teisės, kuo svarbus pats vaikas ir kodėl. Aktyviai vaikų teises galima palaikyti ir sportuojant, išbandant ir patiriant!

Šiaulių sporto gimnazijos ir asociacijos Saulės miesto atletikos klubo nariai dalinosi imtynių paslaptimis bei kvietė bendrai treniruotei. Visi norėję galėjo išbandyti aktyvius judesius – permesti priešininką per petį ar padaryti ,,kūlverstį“. Ši diena buvo ne tik priminimas apie vaikus, apie jų teises, bet ir apie vaikus kaip pilnaverčius visuomenės narius, jų gyvenimo kokybę veikiant, išbandant ir džiaugiantis.

Vitalija Čėsnienė,

Aivaras Kaselis