Adventas – rimties ir susikaupimo metas laukiant šv. Kalėdų.

2022-12-07 mūsų gimnazijoje vyko tradicinis advento renginys. Mūsų svečiai iš S. Sondeckio menų gimnazijos: Augustė Gegeckaitė, Modestas Ulberkis, Emilija Tomašūnaitė kanklėmis atliko Stakvilės Ehrhardt kūrinį ,,Žvaigždės”. Mokinius ruošė Šiaulių S. Sondeckio menų gimnazijos mokytoja ekspertė R. Vaišnorienė, su mokiniais į renginį atvyko mokytoja Vilma Alasauskienė.

Mokyklos pavaduotoja ugdymui Irma Abromaitienė atkreipė dėmesį, kad kasmet šio tradicinio renginio metu – sninga, pakvietė džiaugtis, būti kupiniems vilties ir noro tapti dovana šalia esantiems. F. Goya kūrinys ,,Jausmai” sutelkė visus Advento meditacijai pagal Šv. Rašto Izaijo pranašystę apie Mesijo valdymą (Iz11, 1-9) ir advento vainiko pynimui. Puošiant vainiką dalyvavo gimnazijos bendruomenės nariai bei svečiai, padedami tikybos mokytojos S. Raubickaitės.  Šiaulių ,, Spindulio“ ugdymo centro ugdytiniai padovanojo savo rankomis sukurtą dekoraciją iš šiaudų advento vainikui. Svečiai labai džiaugėsi mokytojos iš Ukrainos Alevtynos Klymenko dovanomis – rankų darbo šventinėmis dekoracijomis.

Visus labai pradžiugino etikos mokytojos V. Čėsnienės  viktorina bei saldūs prizai. Viktorinoje ypač gerai sekėsi Šiaulių ,,Spindulio“ ugdymo centro ugdytiniams ir jų mokytojai Almai Mineikytei.

Šiaulių ,, Spindulio“ ugdymo centro ugdytiniai pamokė Šiaulių sporto gimnazijos gimnazistus, kaip sukurti kalėdinius žaisliukus iš šiaudų. Renginį vainikavo Ralf Behrens kūrinys ,,Pica pica” ir vaišės.

Visi dėkojo renginio vedėjoms Andželai ir Militai.