Sausio 25 d. Šiaulių sporto gimnazijoje lankėsi 7 kl. mokiniai ir matematikos mokytojos iš Šiaulių Salduvės progimnazijos. Sporto gimnazijos direktorius, Andrius Stočkus, supažindino juos su įstaigos veikla, paslaugomis, gimnazijos specifiškumu ir žinoma trenerio darbo subtilybėmis. Svečiai dalyvavo atviroje, integruotoje matematikos bei sporto ir sveikatos pamokoje „Matematika + Sportas = Psichofizinė sveikata“, kurios metu užduotis atliko pasitelkiant interaktyvią „LU“ žaimų aikštelę. Pamokos metu buvo skatinama judėti, o kartu lavinti koncentraciją, taiklumą, reakciją ir, žinoma, matematinius įgūdžius. Per pamoką mokiniai pritaikė loginį mąstymą, kognityvinius ir motorinius įgūdžius, geriau pažino save ir kitus, o tai skatino bendravimo ir bendradarbiavimo kompetencijų vystymąsi. Ši patirtis buvo ne tik įdomi, bet ir naudinga, sujungianti mokymąsi su judėjimu ir skatinanti sveiką gyvenseną bei komandinį darbą.