Vasario 11 dieną, sporto gimnazijos sporto salėje, vyko tradicinės vaikų ir jaunučių nekontaktinio regbio varžybos Šiaulių sporto gimnazijos prizams laimėti. Rungtyniavo 10 komandų iš Telšių, Plungės ir Šiaulių. Šių varžybų tikslas ne tik kad parungtyniauti tarpusavyje, bet ir supažindinti kitų regionų vaikus, jų tėvus, mokyklų mokytojus, klubų trenerius su sporto gimnazijos veikla, sportavimo galimybėmis bei privalumais. Ne mažiau svarbus ir kitas šio renginio tikslas – mokyti gimnazijos auklėtinius sportinių veiklų: teisėjavimo, sekretoriavimo, vaikų treniravimo. Renginį organizavo sporto gimnazijos treneriai kartu su Vairo” regbio sporto klubu. Turnyre praktinių žinių ir patirties sėmėsi gimnazistai Gabija Šimaitytė, Emilija Banytė, Melika Šidlauskaitė, Kristupas Veikša ir Pijus Lukoševičius.

Šiaulių sporto gimnazijos regbio treneriai:

• Sigitas Kukulskis
  • Tomas Zibolis