🎉 Mokytojai ir moksleiviai, Vaiko dieną švęskime kartu!
Gegužės 17 d. šiais metais pirmą kartą švenčiame Vaiko dieną!
🔸 Laikydamiesi savo pažado daugiau dėmesio skirti regionams, kviečiame gegužės 29-31 bei birželio 4-5 dienomis visos Lietuvos miestų ir miestelių mokyklas, norinčias sužinoti daugiau apie vartotojų teises ir pareigas bei sudalyvauti protmūšyje ir laimėti prizų savo klasei, registruotis į VVTAT edukacijas el. paštu: komunikacija@vvtat.lt
🚌 Kad diena būtų kupina įspūdžių, siūlome suplanuoti visos dienos ekskursiją Vilniuje ir aplankyti ne tik VVTAT, bet ir mūsų kolegų Lietuvos bankas Pinigų muziejų. Ekskursija nemokama, tačiau būtina registruotis iš anksto: www.pinigumuziejus.lt/lt/ekskursijos
🚌 Nepraleiskite progos aplankyti Energetikos ir technikos muziejus ir naujausią Virsmo salę, interaktyvią NATO parodą bei susipažinti su senovės graikų išradimais parodoje „Archimedas ir jo laikas“. Išankstinė registracija nebūtina, o vaikams taikoma nuolaida. Daugiau informacijos: etm.lt/