Gegužės 31 d. Šiaulių sporto gimnazijos abiturientai dalyvavo vienoje svarbiausių pamokų. Tai, kaip ir rugsėjo pirmoji 1- oje klasėje, taip ir paskutinė pamoka 12 – oje klasėje, žymi itin svarbų etapą – žingsnį į naują, dar nepatirtą kelionę gyvenimo keliu…

Auklėtojos V. Čėsnienė ir K. Rimšienė dvyliktokus kvietė rašyti ,,ateities“ laiškus, pamąstyti apie lūkesčius ir tikslus, atspėti kur juos nuplukdys gyvenimo laivas. Gyvenimo kelionė prilygsta jūrai, tai banguotas, nenuspėjamas kelias.

Šiaulių sporto gimnazijos direktorius A. Stočkus pažymėjo, kad šis kelias bus sunkus, nelengvas, bet daug žadantis…

Vienuoliktos klasės gimnazistai linkėjo mažiau audrų ir giedro dangaus, daugiau dainų ir mažiau raudų, tad kiekvienam skyrė po laivelį, simbolizuojantį laukiančią kelionę.

Gyvenimas – tai kelias su daug galimų posūkių, tik patys spręsime, kuriuo keliu keliausime. Linkime pasirinkti teisingai, ieškoti, patirti ir atrasti.

Auklėtojos V. Čėsnienė, K. Rimšienė